Portret Panny Młodej - sesja ślubna w Poznaniu
Fotografia ślubna Młodej Pary w plenerze - Poznań

Fotografia ślubna Poznań

Fotografia ślubna jest dziedziną sztuki. Przez obiektyw należy patrzeć okiem artysty, który zatrzymuje w kadrze najpiękniejsze chwile Młodej Pary. By oddać wielowymiarowość tej uroczystości, trzeba być niewidzialnym dla otoczenia. Nie zakłócać naturalności i spontaniczności reakcji, ale zwracać uwagę na każdy przejaw niecodziennych emocji towarzyszących wszystkim uczestnikom ceremonii. W taki właśnie sposób staram się budować reportaż, na który składają się przygotowania, ceremonia zaślubin, przyjęcie weselne i plener.

Fotografia ślubna w Poznaniu i okolicach daje wiele możliwości wyboru atrakcyjnych miejsc, które mogę zaproponować jako tło Waszego szczęścia. Zabiorę Was w ciekawe i malownicze zakątki Poznania. Miasto stanowi świetne tło do zdjęć plenerowych nie tylko ślubnych, ale też zaręczynowych i narzeczeńskich. Różnorodność architektoniczna jest niezmierzonym bogactwem inspiracji dla fotografa. Wszystko zależy od wymagań Pary Młodej.

Tereny wokół Poznania są pełne lasów, łąk, stawów, jezior, parków czy pałacyków. Można je doskonale wykorzystać przy zdjęciach ślubnych. Jako fotograf ślubny pracujący w Poznaniu i okolicach wsłucham się w Waszą opowieść, by jak najciekawiej przedstawić ją na zdjęciach. Mając świadomość wymagań stawianych fotografom ślubnym, poszukam dla Was najlepszych rozwiązań. Zachęcam serdecznie do obejrzenia mojego portfolio.
Fotograf ślubny Roman Jagodziński

Roman Jagodziński
Fotograf ślubny Poznań


Z aparatem nie rozstaję się od wielu lat. Pierwsze zdjęcia pokazują, jak daleką i trudną drogę odbyłem. Aparat, który otrzymałem od ojca, pozwolił mi na utrwalenie niezwykłych miejsc i momentów z mojego życia. To było inspiracją i motorem do samorozwoju i poszukiwania nowych środków wyrazu. Teraz fotografia ślubna to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja dająca mi ogromną satysfakcję. Reakcja pary młodej na otrzymany reportaż ślubny to największa nagroda dla mnie. Wzruszenie i niedowierzanie, że tak wiele chwil z uroczystości udało się zatrzymać w kadrze. Słowa podziękowania i polecenia innym motywują mnie do pracy i dalszego rozwoju.

Każdy reportaż jest inny, bo każda para jest wyjątkowa i niepowtarzalna. I ten indywidualizm cechować powinien fotografię ślubną. Dlatego bacznie przyglądam się każdej parze i słucham ich opowieści, by uchwycić wszystkie emocje i zatrzymać je na długi czas. Jako fotograf ślubny z Poznania staram się budować więzi, dzięki którym naturalne reakcje nie hamują łez wzruszenia czy spontanicznych wybuchów radości.

Zapraszam na spotkanie i rozmowę o Waszych zdjęciach. Przedstawię moją ofertę, zaprezentuję albumy – tradycyjny, fotoalbum, fotoksiążkę, które są efektowną oprawą zdjęć ślubnych.

Roman Jagodziński - Fotograf ślubny Poznań

uk. Czeremchowa nr 32/lok. 80
61-474 Poznań

ZADZWOŃ: +48 601 809 244

NAPISZ: kontakt@romanjagodzinski.com