Ślubna sesja zdjęciowa w klimatycznej uliczce
Fotografia ślubna - Pani Młoda

Fotografia ślubna Szubin

Szubin to bardzo bliskie mi miasto. Tu stawiałem pierwsze kroki w sensie dosłownym i przenośnym, jako fotograf ślubny. Moje pierwsze doświadczenie z aparatem też wiąże się z tym miastem. Stąd też wywodzi się para, której jako pierwszej robiłem zdjęcia ślubne. Jest mi niezmiernie miło, że tak wiele par obdarzyło mnie zaufaniem i nadal wybierają mnie na swojego fotografa ślubnego. A nie jest to łatwe zadanie.

Fotografia ślubna to wymagająca dziedzina. Staram się opowiedzieć zdjęciami najpiękniejszy dzień Waszego życia. Schowany za obiektywem dostrzegam ulotne uczucia, spontaniczne reakcje, silne emocje, relacje i ich różnorodne przejawy. Zatrzymane w naturalnych i pełnych ekspresji kadrach, opowiedzą Waszą historię jak interesujący film. Od przygotowań przez ceremonię do hucznej zabawy, fotografuję Was, Waszych najbliższych, przyjaciół, gości i tworzę opowieść, do której zawsze miło się wraca. Na nowo przeżywa wzruszenie, radość i szczęście.

Fotografia ślubna w Szubinie stwarza wiele możliwości. Okolice, te bliższe i dalsze, to piękne tła do Waszych zdjęć plenerowych. Są lasy, parki, kwieciste łąki, ruiny zamku czy stare dworki, stawy, jeziora, ogrody. Zabiorę Was tam, gdzie będziecie się dobrze czuli i gdzie ukryta jest Wasza tożsamość. By po latach odnaleźć cząstkę siebie — nie tylko w tych miejscach, ale przede wszystkim na zdjęciach. Ciekawych i atrakcyjnych miejsc na zdjęcia ślubne w plenerze możemy poszukać znacznie dalej — nad morzem, w górach, na wydmach, wrzosowiskach. Zwracam ogromną uwagę na indywidualne podejście do każdej pary, żeby spełnić Wasze wymagania, preferencje i pomysły. Zachęcam do spotkania, by przy kawie porozmawiać o Waszych oczekiwaniach, obejrzeć przykładowe albumy i zdjęcia.
Fotograf ślubny Roman Jagodziński

Roman Jagodziński
Fotograf ślubny Szubin


Jestem fotografem ślubnym z Szubina, dla którego praca jest pasją. Robienie zdjęć sprawia mi ogromną przyjemność. Towarzyszę parze młodej w najpiękniejszych momentach ich życia. Staram się pokazać grę uczuć i niepowtarzalne emocje tych wyjątkowych momentów. Reportaż ślubny jest ogromnym wyzwaniem dla fotografa. To opowieść całego dnia zatrzymanego na zawsze w kadrach kilkuset zdjęć. Każda para jest niepowtarzalna, ma inne wymagania, dlatego każda opowieść będzie inna.

Pracuję dyskretnie, nie ustawiam, nie reżyseruję. Preferuję naturalność, spontaniczność, zwracam uwagę na emocje. Raczej nie znajdziecie u mnie zdjęć sztucznych i pozowanych, ale żywiołowy reportaż z naturalnymi i ciekawymi kadrami. Na plenerze spędzimy ze sobą kilka miłych godzin, a zrobione zdjęcia opowiedzą o Waszej relacji i uczuciach.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio. Chętnie również spotkam się z Wami, by przy kawie porozmawiać o Waszych oczekiwaniach, pokazać zdjęcia i albumy.

Roman Jagodziński - Fotograf ślubny Szubin

ul. Kcyńska 37
89-200 Szubin

ZADZWOŃ: +48 601 809 244

NAPISZ: kontakt@romanjagodzinski.com